Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Представники Центрів європейської інформації вчилися PR

Представники Центрів європейської інформації вчилися PR
25-27 березня 2010р. консультанти Центрів європейської інформації з 20 областей України взяли участь у тренінгу з паблік релейшнз, що відбувся у м. Немирів Вінницької області та м. Вінниця. Тренінг став черговим мережевим заходом для Центрів європейської інформації та мав на меті покращення навичок комунікації та роботи з громадськістю. Протягом двох днів представники Центрів європейської інформації України відпрацьовували основні навички PR: вчилися інформувати різні цільові аудиторії, формувати ключове повідомлення, писати текстові матеріали, оголошення, замітку, прес-анонси та прес-релізи.
З прикладами вдалого PR та досвіду комунікації бізнесових компаній учасники тренінгу мали можливість ознайомитися під час знайомства з представниками компанії «Nemiroff».

В межах заходу на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбувся тренінг з адміністрування Порталу Мережі центрів європейської інформації України, який найближчим часом розпочне свою роботу. Відтепер кожен Центр європейської інформації зможе оперативно розміщувати анонси та новини на власному веб-сайті, використовуючи отримані навички. Портал також надасть можливість відвідувачам слідкувати за анонсами Центрів європейської інформації та більш активно брати участь у заходах, що проводяться Центрами.

Висловлені думки, пропозиції та практичний досвід тренерів сприяли підвищенню професійного рівня учасників тренінгу і стануть вагомим кроком у налагодженні позитивного діалогу між Центрами європейської інформації та громадськістю.

На думку Дарини Наконечної, координатора проектів Європейської програми, "тренінг з паблік релейшенз є продовженням діяльності Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, спрямованої на розвиток Мережі центрів європейської інформації. На ряду з вже проведеними заходами для ЦЄІ - тренінгу з фандрейзингу, тренінгу по роботі з молоддю – він є важливим для підвищення якості послуг, які надаються Центрами європейської інформації, у сфері інформування населення України з питань європейської інтеграції".

Окрім практичних механізмів і методик з паблік релейшнз, представники євроцентрів отримали іміджеву продукцію з логотипом Мережі Центрів європейської інформації України, яку будуть поширювати під час проведення своїх заходів.

* * *

Тренінг з PR відбувся в рамках проекту «Підтримка діяльності Мережі центрів європейської інформації в Україні» громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду «Відродження».

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями і забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив у цій сфері. Сайт: www.irf.ua.
Розділ: Новини Переглядів: 2908 | Розміщено: 30 березня 2010


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :