Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини

Новини

30 липня 2013

Освіта у французьких університетах безкоштовна навіть для іноземців

france1.jpg (21.5 Kb)На українську систему освіти не нарікав хіба лінивий. Ні для кого не секрет, що за гроші можна «покращити» бал у заліковці, а з дипломом поповнити ряди безробітних, адже вітчизняне освітнє життя часто далеке від суспільних потреб. Чимало молодих людей, не дочекавшись змін, штурмують західні виші – польські, чеські… Франція у цьому списку числиться рідше. А, між тим, вища освіта цієї країни не лише одна з найпрестижніших у Європі, а й переважно більш доступна, ніж у багатьох столичних університетах України. Адже більшість витрат там бере на себе держава.

Новини

20 червня 2013

Євроінтеграційна діяльність громадського сектору: плани на майбутнє

20130615_cei_img_0871.jpg (183.46 Kb)Підведення підсумків кампанії «Дні Європи в Україні - 2013» та планування майбутньої діяльності – основні питання, що стали предметом обговорення членів Мережі Центрів європейської інформації України (МЦЄІУ) 14-15 червня у м.Києві. Під час зустрічі представники Мережі відзначили, що гасло «Я поділяю європейські цінності!» залишається ключовим месіджем заходів до Дня Європи, адже саме популяризація європейських цінностей відзначена як одне з найважливіших завдань у Стратегії розвитку Мережі ЦЄІУ. Помітним є більш критичний погляд ЦЄІ на власну діяльність, зокрема, усвідомлення необхідності проведення до Дня Європи змістовних заходів (а не розважальних), краще розуміння своєї основної функції.

Новини

4 червня 2013

У Представництві ЄС нагороджені переможці конкурсу фотографій «Права українця. Які вони?»

20130603eu_predstavnytstvo_img_0612.jpg (64.4 Kb)3 червня у приміщенні Представництва ЄС в Україні відбулася церемонія нагородження учасників агальноукраїнського конкурсу фотографій «Права українця. Які вони?», які здобули перші місця.
Прес-аташе Представництва ЄС Давід Стулік та голова Ради Мережі центрів європейської інформації Оксана Бондар вручили переможцям дипломи та призи. Пан Девід зазначив, що і надалі Представництво ЄС буде підтримувати ініціативи, що спрямовані на розвиток європейських цінностей.
Нагадаємо, що загальноукраїнський конкурс фотографій «Права українця. Які вони?» в рамках відзначення Європейського року громадян та Дня Європи провела Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні протягом березня-травня 2013р. Метою фотоконкурсу було спонукати українців задуматися над своїми правами і користуватися ними, поширити ідею громадянської активності.

З фотороботами можна ознайомитися тут >>>

Новини

28 травня 2013

Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС

Веб - конференція з такою назвою відбулась 22 травня 2013 року у 7 регіонах в рамках відзначення Днів Європи в Україні. Через мережу Інтернет у веб - конференції взяли участь експерти та громадськість з таких міст: Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Черкаси та Миколаїв. Запис заходу доступний для перегляду на http://youtu.be/Vd3at9iEgoc

Новини

27 травня 2013

ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЙ «ПРАВА УКРАЇНЦЯ. ЯКІ ВОНИ?»

Протягом березня-травня 2013р. Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні провела загальноукраїнський конкурс фотографій «Права українця. Які вони?» в рамках відзначення Європейського року громадян та Дня Європи 2013. Метою фотоконкурсу було спонукати українців задуматися над своїми правами і користуватися ними, поширити ідею громадянської активності.
На конкурс було подано понад 200 фоторобіт, які відображають дотримання та порушення в Україні прав на освіту, на безпечне навколишнє природне середовище, свободу мирних зібрань, доступу до публічної інформації, доступу людей з особливими потребами до місць громадського значення, прав меншин та інших громадянських, особистих, культурних, соціально-економічних, політичних прав і свобод українців.
« назад   1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 15 16 17 18  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :