Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини

Новини

14 листопада 2013

А як у них? Поліцейські у Франції: за найменше порушення закону позбавляють посади

Нині в Україні активно обговорюють роботу міліції. Через злочини, скоєні правоохоронцями, тих часто-густо бояться не менше, аніж бандитів. Лише 1% українців повністю довіряє міліції. Про це свідчать результати дослідження Інституту соціології НАН України. Водночас, у розвинених європейських державах прості мешканці абсолютно не бояться правоохоронців. Наприклад, у Франції, яка пишається своїми демократичними традиціями, їх роботу підтримує понад 60% населення. Поліція цієї країни, уявлення про яку в нас помилково склалося за комедіями Луї де Фюнеса, сьогодні є однією з найкраще організованих служб громадської безпеки Європи. І в багатьох випадках, коли доводиться мати справу з людьми у погонах, українці можуть лише позаздрити французам.

Новини

14 листопада 2013

А як у них? Ресторани серця, підприємства для безхатченків…

У країні, яку вважають батьківщиною сучасного волонтерства, добровільна допомога є хорошим тоном, справою честі та репутації.
У 1859 році французький письменник-журналіст Жан Анрі Дюнан, приголомшений наслідками кривавої битви при Сольферіно, запропонував ідею створення Червого Хреста – організації, яка б працювала на добровільній основі та доглядала поранених бійців і полонених. Саме відтоді прийнято вести відлік історії волонтерського руху, учасники якого витрачають свій час і сили на справи, що не приносять матеріальної вигоди. В Україні добровільні помічники (саме так перекладається слово «волонтер») – це поки рідкість (може, тому, що завжди вважалося, що для радянської людини все має зробити держава?). А от французи охоче беруть участь у житті свого селища, містечка, району. Чимало об’єднань, які допомагають нужденним, існують там уже давно. І в організацїі волонтерської роботи у них є чому повчитися.

Новини

30 вересня 2013

Європейські стандарти життя громадян в українських ЗМІ

Під такою назвою 25 вересня відбувся круглий стіл. У заході взяли участь представники українських ЗМІ, які впродовж 2013 року висвітлюють реалії життя європейців.
Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» спільно з Полтавським обласним медіа-клубом представили напрацювання в рамках проектів, які підтримані МФ «Відродження». Результатами діяльності стали цикли статей про європейські стандарти життя, які опубліковані у Чернівецькій, Полтавській, Одеській, Тернопільській та Чернігівській областях.

Новини

30 серпня 2013

Представництво ЄС оголошує набір на наступну сесію Школи європейських студій (EU Study Days)

eustudydaysphoto.jpg (20.19 Kb)Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на п’яту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

П’ята сесія відбудеться 5-9 жовтня 2013 року в Дніпропетровську та буде зорієнтована на учасників зі східних регіонів України.

Новини

1 серпня 2013

Навчання за кордоном: штурмуємо виші Франції

studyingfrance.jpg (36.89 Kb)Напевно, кожен український студент хоча б раз замислювався над навчанням за кордоном. Проте більшість зупиняють себе на цій думці, вважаючи, що така освіта доступна або геніям, або багатіям. Однак щороку тисячі молодих людей спростовують цей міф. Однією з країн, навчання в якій приваблює все більше іноземців, є Франція. Вона посідає третє місце у світі за кількістю студентів з інших держав, поступаючись пальмою першості США і Великобританії.
Іноземні абітурієнти мають практично однаковий з французами рівень доступу до освіти. Зарубіжні студенти можуть здобувати знання на тих же умовах, що і громадяни республіки. Навчання у тамтешніх державних вишах у більшості безкоштовне. Однак університети і вищі школи залишають за собою право стягувати зі студентів номінальну плату, пов’язану із забезпеченням поточних витрат.
« назад   1 2 3 ... 5 [6] 7 ... 15 16 17 18  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :