Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини

Новини

15 грудня 2010

«Волонтерство – шлях до успіху»: перший тренінг для координаторів волонтерів в центрах європейської інформації

sumydsc02728.jpg (231.35 Kb)Протягом чотирьох днів, 5-8 грудня 2010 року, у Сумах проходив тренінг «Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації». Організатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
У ході тренінгу представники центрів європейської інформації України розглянули поняття «волонтерство» та визначили власні потреби та мотивації в роботі з волонтерами. Учасники намагалися розібратися та навчитися управляти ризиками в роботі з волонтерами, планувати волонтерські програми, дізналися про міжнародні волонтерські проекти. Під особливим контролем було питання визначення перспектив та можливостей для мережі Центрів європейської інформації у 2011 році, який оголошено Європейським роком Волонтерства.

Новини

9 грудня 2010

Відеофільм «Відкрий Європу для себе»

Новини

8 грудня 2010

Проект «Мікрогрантова підтримка Центрів європейської Інформації – шлях до розвитку мережі ЦЄІ»

В продовж грудня 2009 р. – серпня 2010 р. Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» реалізовувало проект «Мікрогрантова підтримка Центрів європейської Інформації – шлях до розвитку мережі ЦЄІ».
Діяльність в рамках проекту поділялась на три напрямки:
І. Проведення конкурсу мікрогрантів серед ЦЄІ.
ІІ. Мережева діяльність ЦЄІ.
ІІІ. Підготовка брошури для ЦЄІ.

Новини

23 листопада 2010

В 11 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ПРОЙШОВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ

prezentac_ya_osv_tn_h_program.jpg (44.34 Kb)З 15 по 21 листопада Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” та у партнерстві з проектом «Teraz Wrocław» провела Європейський освітній тиждень. Метою мережевого заходу було донесення до українців інформації про європейські освітні проекти та інтеграцію України до європейського освітнього простору.

Протягом тижня 11 центрів європейської інформації в регіонах України провели інформаційно-просвітницькі заходи, в яких взяли участь більше тисячі молодих українців: скайп-конференції та зустрічі з „живими книгами” – особами, які з власного досвіду розповідали про навчання, стажування та волонтерство за кордоном; виставки, кінопокази, презентації програм навчання та стажуваня за кордоном; презентації програм неформального навчання та волонтерства; консультування з пошуку міжнародних стипендій та грантів від міжнародних представництв та фондів, а також курсів та тренінгів, програм навчання, необхідних для подальшого кар’єрного росту; дискусії та дебати щодо реформування вищої освіти та інтеграції України до європейського освітнього простору; зустрічі з представниками українських навчальних закладів, які впроваджують європейські стандарти освіти.

Новини

30 жовтня 2010

Мережа центрів європейської інформації спільно із проектом «Teraz Wroclaw» провела веб-конференцію «Я – українець. Я – європеєць?»

krem_0002.jpg (111.43 Kb)28 жовтня молодь з дев’яти міст України та Вроцлаву, Польща мали змогу поспілкуватися, незважаючи на великі відстані, за допомогою відео-включень. У конференції прийняли участь Центри європейської інформації з міст Луганськ, Чернігів, Чернівці, Харків, Миколаїв, Хмельницький, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, а також представники проекту «Teraz Wroclaw» із українськими студентами, що навчаються у Польщі.
« назад   1 2 3 ... 13 14 [15] 16 17 18  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :