Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини

Новини

17 червня 2011

Європейські цінності залишаються пріоритетом святкування Днів Європи в Україні

20110614img_0010.jpg (88.52 Kb)14-15 червня 2011 року в Кременчуці відбулася підсумкова конференція Центрів європейської інформації та партнерських організацій-учасників кампанії «Я поділяю європейські цінності» під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» з відзначення Дня Європи в Україні. У заході взяв участь прес-аташе Делегації Європейського союзу в Україні Давід Стулік.

Учасники кампанії оцінили здобутий досвід організації відзначення Дня Європи, проаналізували успіхи і проблеми у проведенні заходів, а також розвиток мережевої співпраці та партнерства з точки зору людського виміру. Крім підведення підсумків кампанії, увага учасників була зосереджена на пошуку майбутнього візерунку мережевої співпраці при святкуванні Днів Європи в Україні.

Новини

25 травня 2011

Мешканці 20 міст і селищ України долучилися до європейських цінностей

20110521eudayimg_0124.jpg (106.01 Kb)2011 року святкування Дня Європи в 20 містах і селищах України відбулося під гаслом “Я поділяю європейські цінності” в межах однойменної всеукраїнської кампанії. Кампанію ініціювала Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Інформаційним партнером виступило Представництво Європейського Союзу в Україні.

Кампанія об’єднала мешканців Вінниці, села Ганнівка Добропільского району Донецької області, Дніпропетровська, Запоріжжя, Івано-Франківська, Канева, Кременчука, Луганська, Львова, Миколаєва, Ровеньок Луганської області, Охтирки Сумської області, Самбору Львівської області, Сімферополя, Сум, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців і Чернігова навколо теми європейських цінностей, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, зокрема до прав меншин.

Новини

24 травня 2011

Молодь шістьох українських міст переглянула вистави, присвячені європейським цінностямЗ 16 по 24 травня з нагоди Дня Європи молодь у шістьох містах України обговорювала європейські цінності. Обговорення відбулися в межах проекту“Молодь – за європейські цінності!” та загальноукраїнської кампанії “Я поділяю європейські цінності”, які ініціювали Мережа центрів європейської інформації та Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Старшокласники та студенти Львова, Хмельницького, Кіровограда, Чернівців, Вінниці та Черкас переглянули й обговорили три вистави, кожна з яких презентувала певну європейську цінність.

Новини

25 квітня 2011

Методичні рекомендації "Формат святкування Дня Європи" в рамках кампанії "Я поділяю європейські цінності!"

obl_evrop2.jpg (107.5 Kb)Пропонуємо Вашій увазі видання, що є збіркою методичних рекомендації з організації святкування Дня Європи у 2011 році. Рекомендації були розроблені в рамках проекту «Я поділяю європейські цінності», що здійснювався Агенством стійкого розвитку Луганського регіону під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Головною метою проекту було розроблення єдиного для всіх Центрів європейської інформації формату святкування Дня Європи, з приділенням особливої уваги популяризації таких європейських цінностей як демократія, права людини, людська гідність, свобода та інші.
У даній збірці Ви знайдете цікаві напрацювання представників 30 міст України, що взяли участь у методичному тренінгу, який відбувся у Луганську в січні 2011 року. Матеріали були опрацьовані та доповнені тренерською групою «Діалог», за експертної підтримки координаторів Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Матеріали мають універсальний характер та можуть використовуватися навчальними закладами, громадськими організаціями, органами державної влади та закладами культури і в наступні роки для відзначення Дня Європи.

Матеріали будуть доповнені історіями успіху після проведення Дня Європи в травні. Чекайте на оновлену версію матеріалів в липні

Завантажити Методичні рекомендації "Формат святкування Дня Європи" в рамках кампанії "Я поділяю європейські цінності!" >>>

Новини

31 березня 2011

Реалізація волонтерських ініціатив центрами європейської інформації

Мережа центрів європейської інформації провела конкурс проектів волонтерських ініціатив центрів європейської інформації. Він був черговим етапом проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації», який реалізовує СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Термін реалізації проектів-ініціатив триватиме з 1 березня по 15 червня 2011 року.
« назад   1 2 3 ... 12 [13] 14 ... 15 16 17 18  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :