Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Всеукраїнська мережа центрів європейської інформації активно розвивається

Всеукраїнська мережа центрів європейської інформації активно розвивається
Представники Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ), які працюють на базі обласних універсальних наукових бібліотек за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), зібралися на щорічному Форумі ЦЄІ, що проходив 23-26 червня у м. Яремче Івано-Франківської області.
Організований Івано-Франківським центром європейської інформації (Громадський Центр "Ділові Ініціативи"") та Європейською програмою Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), форум став майданчиком для обговорення досягнень та викликів центрів за рік, обміну успішним досвідом, а також визначення шляхів майбутнього розвитку та вдосконалення роботи Мережі.

Представники Всеукраїнської мережі, до якої входять 24 центри європейської інформації постійно підвищують свій професійний рівень для надання якісних послуг мешканцям свого регіону, а Мережа розвивається. За рік регіональні Центри європейської інформації, окрім з своєї поточної діяльності (консультування та надання доступу до інформаційних ресурсів з тематики європейської інтеграції), організували та провели понад 250 інформаційно-просвітницьких заходів як для окремих цільових аудиторій, так і для широкої громадськості. Учасниками низки заходів, серед яких: тренінги, круглі столи, семінари, дискусійні клуби, змагань, інтерактивні ігри, виставки, ярмарки, стали більше 15 тисяч студентів, школярів, освітян, представників громадських організацій, місцевої влади та інших груп осіб.

Мережа ЦЄІ є важливим учасником заходів з тематики європейської інтеграції всеукраїнського значення: долучилася до святкування Днів Європи в регіонах України у 2009 р. (http://eu.prostir.ua/news/234790.html); стала одним із партнерів загальноукраїнської кампанії "Толерантність як шлях до Європи"(http://tolerant.org.ua); є партнером проведення Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції серед старшокласників загальноосвітніх шкіл "EUROPA NOSTRA" (http://www.europanostra.info); долучилася до проведення молодіжних Ярмарок креативності та інновацій (http://www.innovate.at.ua).

Завдяки проведенню Форуму ЦЄІ у м. Суми (червень 2008), тренінгу з фандрейзингу (лютий, 2009) за 2008 – 2009 рр. відбулося чимало якісних змін у роботі Мережі, зокрема: створення ініціативної групи Мережі, яка наразі є її своєрідним ядром – неформальним представницьким органом, що акумулює потреби та очікування всіх центрів; організація та участь Центрів у спільних цікавих акціях та заходах. У планах Мережі ЦЄІ – створення інтерактивного Інтернет ресурсу як для налагодження більш ефективного спілкування в рамках Мережі, так і для спілкування з партнерами та громадськістю; проведення тренінгів для підвищення спроможності працівників ЦЄІ та заходів з обміну досвідом та кращими практиками між ЦЄІ.

Детальніше про діяльність Мережі ЦЄІ:
Наконечна Дарина, Європейська програма МФВ, nakonechna@irf.kiev.ua;
Оксана Бондар, Вінницький регіональний центр інформації "Креатив", oksana.bondar.v@gmail.com
Розділ: Новини Переглядів: 3006 | Розміщено: 7 грудня 2009


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :