Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Вікенд із "Teraz Wroclaw"

Вікенд із "Teraz Wroclaw"
У Вроцлаві побували призерки Всеукраїнського молодіжного конкурсу творчих робіт на тему толерантності, який відбувся наприкінці минулого року під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з проектом "Teraz Wrocław" з нагоди відзначення «Європейського року креативності та інновацій».
"Вікенд у Вроцлаві" - саме такий приз від проекту "Teraz Wrocław" отримали українські студентки Ірина Толочик та Галина Федорак за найкращі роботи, що ілюструють толерантність. До Вроцлава дівчата приїхали із координатором Центру європейської інформації у Вінниці Оксаною Бондар.
Спершу гості зустрілися із представниками Бюро промоції муніципалітету Вроцлава - директором Павлом Ромашканом та Малгожатою Наскрент. В рамках візиту також були прогулянки містом, екскурсії та участь у святі гурманів "Європа на виделці". Це винятковий кулінарний захід, що вже вдруге проходив на вроцлавському Ринку та включав дегустування страв із 27 країн ЄС, кулінарні покази Роберта Макловіча та шеф-поварів найліпших ресторанів, виступ Театру «Клініка Лялек», «Біг Банду» - першокласних вроцлавських музикантів, ярмарок продовольчих товарів із країн ЄС та продаж вишуканих пив і вин із Європи. Найбільше ж вражень в Ірини та Галини залишив показ Вроцлавського фонтану.
Підкорили серце також і найменші мешканці Вроцлава - гноми.
wroclaw.jpg (111.89 Kb)
Другий день вікенду студентки розпочали із ексурсії до міського музею у Королівському Палаці. Згодом мали нагоду побачити, як працює офіс проекту "Teraz Wrocław", а також побувати в одній із найкращих приватних вищих шкіл у Вроцлаві - Нижньосилезьскій вищій школі. Сюрпризом для усієї команди проекту «Тераз Вроцлав» був подарунок Галини Федорак - вона подарувала роботу, із якою здобула перемогу у конкурсі. Тепер композиція "Один і ... толерантний" милуватиме око усім, хто завітає до офісу проекту.

Програма перебування була дуже насиченою, тож до України дівчата поверталися хоча і втомленими, але задоволеними і з великою вдячністю проекту "Teraz Wrocław" за незабутній вікенд.
Розділ: Новини Переглядів: 3679 | Розміщено: 9 червня 2010


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :