Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Про цінності Європи в українському вимірі говорили у Тернополі

Про цінності Європи в українському вимірі говорили у Тернополі
6 квітня 2014 року у місті Тернопіль Спільнота Свідомого Спілкування [Три ЕС] спільно з ГО «Молодіжне об’єднання «Файне місто» провели семінар «Цінності Європи: український вимір».
Опираючись на знакові для європейської культури тексти, учасники обговорили роль цінностей у житті людини та українського суспільства, а також питання важливості і потреби європейських цінностей для українців. Основною ідеєю заходу став вираз: якщо хочеш змінити світ, почни з себе!
Учасниками першого семінару «Цінності Європи: український вимір» стала ініціативна молодь Тернополя, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому.

Семінар є перший із серії подібних заходів, що відбудуться у 6 містах України. Організатори запрошують на семінар у Луцьку - 26 квітня, в Одесі - 17 травня, в Луганську - 17 травня, в Кривому Розі - 7 червня, у Львові - 21 червня).

Захід відбувся у рамках Всеукраїнської просвітницької ініціативи «МИ – ЄВРОПА!» Спільноти Свідомого Спілкування. За сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».

Спільнота Свідомого Спілкування [Три ЕС] – це проект, що об’єднує активних молодих людей - лідерів, які прагнуть розвиватися, пізнавати світ і постійно розширювати горизонти мислення. Зацікавлені у нових можливостях для самовдосконалення та пошуку однодумців. На семінарах учасники шукають відповіді на питання, що стосуються особистих та суспільних цінностей, а також шукають способи їх поєднання для мирного співіснування.

Спеціальним гостем просвітницького заходу був начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Круть Микола Миколайович. Місцевий представник влади поділився власним набором цінностей, яких дотримується у повсякденному житті та у своїй професійній діяльності. А також розповів про можливості співпраці громадських організацій Тернополя з міською радою для реалізації спільних проектів і заходів.

У підсумку проведення заходу учасники семінару «Європейські цінності: український вимір» знайшли спільні цінності: СВОБОДА, МИР І ЛЮДИНА.

Активна молодь Тернополя висловила бажання й в подальшому брати участь в таких семінарах, про що свідчать численні позитивні відгуки учасників:
«Семінар 3С – це чудовий спосіб пізнати себе завдяки розумінню своїх цінностей та правильним пріоритетів. Всім любові і добра».

«Сьогоднішній семінар 3С сприяє розвитку мислення. Допомагає знаходити компроміс, вирішувати спільні питання та ділитися досвідом. Це дуже важливо для сучасної молоді мати змогу висловити власну думку та почути думку інших. Обдумати та знайти правильний шлях та рішення. Семінар дав можливість подивитися на речі іншим поглядом, змінити свою думку щодо багатьох речей. Дякую!».
«Було приємно поспілкуватися з людьми, які не мислять стереотипами. Знання, які сьогодні тут здобула, стануть мені в нагоді».
«Цікавим було глибинне пізнання своєї внутрішньої моралі та формування системи внутрішніх цінностей.».
«Утвердилась віра в те, що в України є майбутнє. Прояснив для себе історію формування європейських цінностей та Європейського союзу».
«Цікаво було почути думки інших людей, побачити їх ставлення до різних проблем – це розширює мислення і служить підґрунтям для глибоких роздумів».
«Семінар сподобався, тому що були: цікаві тексти для обговорення та приємні знайомства з однодумцями і активними тернопільцями. Мав можливість переосмислити власну систему цінностей».
«Лише тоді, коли ми самі осягнемо істину або хоча б розберемося у своїх думках, донесемо їх іншим, почуємо думки інших людей, одне в одного, ми можемо багато навчитися. Формат цікавий, дієвий, змушує думати, цікавитися актуальними питаннями та проблемами».
«В дискусії народжується істина. Ми формуємо нашу свідомість і змінюються певні пріоритети. З радістю відвідав би ще такі семінари, щоб почути думки інших розумних людей».
«Корисно провів час, замислився над тим, які цінності сповідую сам і який приклад подаю іншим. Цікавим був діалог. Учасники глибоко аналізували тексти і розмірковували над глибокими питаннями. Був би радий брати участь у подібних заходах».
«Побажання. Проведення довших семінарів на 4-6 днів. На один семінар збирати мешканців різних міст, що призведе до новизни в думках та різновид поглядів».
За додатковою інформацією звертайтеся за адресою cogito.in.ua@gmail.com

Розділ: Новини Переглядів: 2758 | Розміщено: 9 квітня 2014


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :