Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Представники Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій узгодили формат святкування Дня Європи 2011

Представники Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій узгодили формат святкування Дня Європи 2011
lugansk_img_2706.jpg (68 Kb)У Луганську відбувся методичний тренінг із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності” для Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій. Захід організували Луганський Центр європейської інформації та ГО “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону” під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.
Учасниками тренінгу стали 30 представників Центрів європейської інформації та партнерських організацій із Вінниці, Добропілля, Євпаторії, Івано-Франківська, Калуша, Кіровограда, Кременчука, Луганська, Львова, Миколаєва, Охтирки, Прилук, Ровеньок, Самбіра, Сімферополя, Сум, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, Ялти. Тренінг було розроблено та проведено Яриною Боренько та Андрієм Донцем з тренерської групи «Діалог».

lugansk_img_8536.jpg (73.27 Kb)Під час заходу присутні поділилися найкращими практиками відзначення Дня Європи в України, обговорили сильні та слабкі сторони його різних форм, запропонували нові підходи до організації святкування. За словами самих учасників тренінгу, дуже корисним стало ознайомлення з цікавим досвідом Центрів європейської інформації та громадських організацій-партнерів, а також спільна робота над напрацюванням цікавих за формою і змістом заходів до Дня Європи у 2011 році.

За результатами заходу буде вироблено методичні рекомендації, що стануть інструментом загальноукраїнської компанії “Я поділяю європейські цінності” з нагоди святкування Дня Європи у 2011 року. З рекомендаціями можна буде ознайомитись на сайті Мережі центрів європейської інформації України(http://ukrcei.org) вже в квітні.

lugansk_img_8612.jpg (58.91 Kb)Наступними етапом проекту стане видання та розповсюдження в регіонах методичних рекомендацій щодо загального формату проведення Дня Європи - 2011. Головною подією проекту стане загальноукраїнська компанія “Я поділяю європейські цінності” з нагоди святкування Дня Європи, до якої зможуть долучитися волонтери, представники шкільних і студентських євроклубів, громадських організацій із різних міст України.Контакти: cei.luhansk@gmail.com

***
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.
Розділ: Новини Переглядів: 4433 | Розміщено: 1 лютого 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :