Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Мережа центрів європейської інформації України випустила тематичний календар європейських цінностей на 2012 рік

Мережа центрів європейської інформації України випустила тематичний календар європейських цінностей на 2012 рік
img_841.jpg (85.34 Kb)18 жовтня 2011 року Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» випустив перекидний календар на 2012 рік, який інформує про європейські цінності.

В основу календаря увійшли малюнки учасників кампанії «Я поділяю європейські цінності», яка проходила під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» з нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

Учасниками кампанії у всіх містах був проведений конкурс малюнків на тему європейських цінностей під час святкування Дня Європи в Україні. На площах 20 міст було проведено народне голосування за малюнки на тему європейських цінностей. У основу календаря покладені малюнки учасників, визначення цінностей, а також рекомендації до переглядів фільмів і прочитання книг. Сподіваємося, що інформування про європейські цінності та стандарти можуть бути дієвим механізмом у формуванні європейської ідентичності українського суспільства. Тож гасло «Я поділяю європейські цінності» було обрано для інформаційної кампанії Мережі ЦЄІ України та відзначення Днів Європи в Україні 2012 року. Поширення видання буде здійснене серед ЦЄІ України та партнерських організацій кампанії «Я поділяю європейські цінності».

Довідково:
Кампанію «Я поділяю європейські цінності» ініціювала Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Інформаційним партнером виступило Представництво Європейського Союзу в Україні. Змістове наповнення кампанії “Я поділяю європейські цінності” було розроблено під час методичного тренінгу з розробки формату проведення Дня Європи в січні в Луганську для Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій. Цього року вперше святкування відбувалася у 20 містах України. Спільно розроблений формат передбачав популяризацію європейських цінностей, які записані у Договорі про ЄС: поваги до людської гідності, свободи, демократії, рівності, верховенства права і дотримання прав людини, включаючи права осіб, що належать до меншостей. У багатьох населених пунктах це був перший досвід масштабного святкування Дня Європи, який європейці вважають святом єднання та відчуття спільноти.
До Форуму Мережі ЦЄІ України буде видрукувана збірка історій успіху, яка міститиме також методичні рекомендації з організації та проведення Днів Європи у форматі «Я поділяю європейські цінності», аби у майбутньому нашим досвідом могли скористатися всі охочі.

* * *
Метою проекту «Ресурсна підтримка Мережі ЦЄІ при відзначенні Дня Європи в Україні», що здійснюється Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду “Відродження” є виготовлення та поширення візуальних, іміджевих та промоційних матеріалів у форматі та зі слоганом всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейській цінності» серед ЦЄІ та партнерських організацій-учасників кампанії з метою посилення інформаційної присутності Мережі ЦЄІ при святкуванні Дня Європи у регіонах України, а також організація підсумкової конференції учасників кампанії.
Розділ: Новини Переглядів: 4774 | Розміщено: 19 жовтня 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :