Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Мережа центрів європейської інформації України готова до викликів сьогодення

Мережа центрів європейської інформації України готова до викликів сьогодення
Протягом чотирьох днів, з 5 по 8 серпня, відбувався черговий Форум Мережі центрів європейської інформації України, участь у якому взяли представники ЦЄІ з 16 регіонів України. Організаторами Форуму виступила Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Форум – це перша за два роки можливість для представників ЦЄІ зібратись разом та обговорити результати своєї діяльності, оцінити контекст та виклики сучасної роботи, а також спланувати майбутнє Мережі.

Зокрема, програма Форуму включала наступні елементи та теми: реінтеграція учасників та побудова команди; ефективна комунікація всередині Мережі; оцінка діяльності Мережі у 2012-2014 роках; контекст діяльності ЦЄІ в різних регіонах України; визначення мотивації та натхнення для членів Мережі тощо.

Прес-аташе Представництва Європейської Комісії в Україні Давід Стулік розповів учасникам про найбільш актуальні питання, пов’язані із відносинами Україна – ЄС. Також велику зацікавленість учасників визвав майстер-клас із ведення діалогів, який провела експерт-конфліктолог Ірина Брунова-Калісецька.

Крім того, учасники працювали над розробкою спільних проектів, а також дізнались про можливості для їх підтримки.

Згідно з рішенням Форуму:
1) була оновлена стратегія розвитку Мережі ЦЄІУ;
2) прийняті нові члени до складу Мережі: Тернопільський ЦЄІ (адмініструється громадською організацією «Тернопільський прес-клуб» і Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою) та Луцький ЦЄІ (адмініструється ВОГО «Фундація розвитку громад» і ОУНБ ім. Олени Пчілки);
3) відбулася запланована ротація у керівництві Мережі: була переобрана рада Мережі ЦЄІ, яку очолила представник Чернівецького ЦЄІ – Євгенія Олійник.

Після Форуму в рамках Мережі центрів європейської інформації України була створена ініціативна група «Є-Дія» («Європейська Дія»), засновниками якої стали 4 центри європейської інформації з міст Вінниця, Кременчук, Луганськ та Суми.
«Є-Дія» спрямована на впровадження Місії Мережі центрів європейської інформації, а саме – сформувати в Україні суспільство, що базується на європейських цінностях. Група діятиме на принципах взаємної поваги, прозорості, відкритості та демократичного прийняття рішень.
«Є-Дія» швидко реагуватиме на виклики в Україні та просуватиме європейські цінності. Вже з вересня 2014 року ініціативна група проводитиме для молоді чотирьох областей тренінги та дебатні турніри на тему спільних цінностей, які здатні об'єднати Україну.

Контакти: Анна Ковбасюк, info@eu.sumy.ua, (0542) 79 86 68.

****
Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) об’єднує 18 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008 рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Місія Мережі центрів європейської інформації України - сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях. Портал - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.
Розділ: Новини Переглядів: 2760 | Розміщено: 12 серпня 2014


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :