Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Мережа центрів європейської інформації спільно із проектом «Teraz Wroclaw» провела веб-конференцію «Я – українець. Я – європеєць?»

Мережа центрів європейської інформації спільно із проектом «Teraz Wroclaw» провела веб-конференцію «Я – українець. Я – європеєць?»
krem_0002.jpg (111.43 Kb)28 жовтня молодь з дев’яти міст України та Вроцлаву, Польща мали змогу поспілкуватися, незважаючи на великі відстані, за допомогою відео-включень. У конференції прийняли участь Центри європейської інформації з міст Луганськ, Чернігів, Чернівці, Харків, Миколаїв, Хмельницький, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, а також представники проекту «Teraz Wroclaw» із українськими студентами, що навчаються у Польщі. Серед питань, що обговорювалися під час включень між різними містами, молодь активно дискутувала щодо європейськості українських міст, та нашої держави в цілому. lug_003.jpg (359.47 Kb)Завдяки тому, що учасники представляли практично всі географічні регіони України, можна було почути досить різні думки, інколи навіть трохи песимістичні. Окрім цього, молоді люди також намагалися зрозуміти, який імідж має Україна в очах світового суспільства. Досить жвава дискусія з цього питання відбулася між Черніговом та Луганськом. Досить гостро було поставлено таке питання: «Що ми, громадянське суспільство, можемо зробити, щоб поліпшити життя в нашій країні?» Відповіді були досить різними, але спільна ідея того, що треба «починати з себе та свого оточення» була підтримана всіма учасниками.
lug_001.jpg (305.46 Kb)«Цікавинкою» конференції стало спілкування із українськими студентами, що навчаються у Польщі завдяки проекту «Teraz Wroclaw». Оскільки тема освіти, хабарництва в ВНЗ, введення платних послуг, якості освіти та можливості працевлаштування в майбутньому є актуальною для молоді у всьому світові, учасники веб-конференції мали змогу більше дізнатися про стан освіти в Польщі, а також поділитися своїм досвідом навчання у різних ВНЗ України.
Для багатьох молодих людей, що вперше приймали участь у заході такого формату, невимушеність дискусій та дружелюбна атмосфера дуже сподобалися. krem_0004.jpg (2.75 Kb)Як зазначила студентка ЛНУ ім. Т.Шевченка Оксана Кондратович: «На такій конференції я була вперше. Завдяки Центрам європейської інформації ми отримали чудову нагоду поспілкуватися із студентами з різних міст України та Польщі, обговорити ті питання, що цікавлять сучасну молодь щодо європейської інтеграції нашої країни. Сподіваюся такі заходи будуть проводитися частіше».

****
Веб-конференція організована з ініціативи Луганського Центру європейської інформації та Агентства Стійкого Розвитку Луганського регіону в рамках співпраці Мережі центрів європейської інформації України

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об'єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Проект «Teraz Wrocław» - це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Сайт: www.study-in-wroclaw.pl
Розділ: Новини Переглядів: 3083 | Розміщено: 30 жовтня 2010


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :