Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Мережа ЦЄІ долучилася до конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Мережа ЦЄІ долучилася до конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»
З 15 по 23 грудня 2010 року відбулось визначенн переможців конкурсу пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» Кіровоградській, Миколаївській, Дніпропетровській та Херсонській областях та АР Крим. Проект реалізовується Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
До організації конкурсів долучилися 4 Центри європейської інформації з Мережі ЦЄІ, а саме: в м. Кіровоград, м.Миколаїв, м. Дніпропетровсь та Херсон.
Під час фінального туру конкурсу роботи презентувались авторами на розгляд конкурсної комісії. А також інші учасники могли ознайомитись з дослідженнями своїх колег. В 5 регіонах всього на конкурс подана 331 робота, з них 159- творчих та 172 –пошукових.

15 грудня 2010 року о 13:00 у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося визначення та урочисте нагородження переможців обласного конкурсу творчих та пошукових робіт для молоді «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», який тривав протягом жовтня-листопада у професійно-технічних закладах Дніпропетровська та області.
Свої пошукові проекти презентувала молодь десяти навчальних закладів. За можливість стати дипломантом та отримати грошову нагороду змагались 12 найкращих робіт. Загальна кількість поданих робіт – 35, з них – 25 творчих та 10 - пошукових. Деталі >>>

17 грудня 2010 року відбулася церемонія нагородження переможців творчого напрямку конкурсу молодіжних пошукових та творчих робіт що проводився Херсонським ЦЄІ.
Друга частина нагородженння - переможців конкурсу пошукових робіт відбулася 28 грудня 2010 на базі відділу краєзнавчої літератури Херсонської ОУНБ ім.О.Гончара
Загалом, у Херсоні на участь подано 78 робіт: 27 – пошукові та 51 – творчі >>>

21 грудня 2010 року в Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася презентація кращих пошукових і творчих робіт та нагородження переможців обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді».
Участь у конкурсі взяли школярі та студентська молодь як з міста Миколаєва, так і з міст та районів області. На конкурс було подано 132 роботи, з них – 79 пошукових та 53 творчі. Серед різноманіття творчих робіт – малюнки, плакати, фотоколажі, есе, поробки >>>.

21 грудня 2010 року, о 14.30 у Кіровоградському центрі європейської інформації (ОУНБ ім. Чижевського, Відділ читальних залів, ІІІ поверх) було презентовано роботи учасників обласного конкурсу для шкільної та студентської молоді. Після презентації та перегляду виставки творчих робіт відбулося підбиття підсумків конкурсу, що стартував в області у жовтні.
Запрошені – юні учасники конкурсу з Кіровограда, Нової Праги, Помічної, Новоукраїнки, а також працівники освіти, члени євроклубів та громадських організацій, студенти, краєзнавці, ЗМІ мали можливість ознайомитися з конкурсними роботами (творчими і дослідницькими) та привітати переможців, почути їхні враження, висловити свою думку.
До участі у конкурсі подано 61 робота, творчі – 30, пошукових -31.

23 грудня в Сімферополі відбулося визначення та нагородження переможців конкурсу. На участь в конкурсі подано 25 пошукових робіт.
За перші місця та призи в останньому турі конкурсу змагалося 10 учнів із шкіл Сімферополя, Сімферопольського району, Джанкою, Старого Криму та Ялти. Роботи презентували учні в двох вікових категоріях – 7-9 та 10-11 класи. Модератором презентації виступив тренер с в сфері громадських організацій Андрій Круп’як.
За словами координатора конкурсу в Криму, подібний конкурс проводився в Криму вперше, і водночас з високим рівнем робіт продемонстрував деякі стереотипи у ставленні учнів до європейської тематики. Але працюючи над дослідницькими роботами, учні мали змогу глибше зрозуміти тісні історичні зв’язки Криму та Європи, і, можливо, позбутися деяких упереджених ставлень.

Детальну інформаціяю можна отримати за тел. (0372) 55-58-06, 050 9091345 - Євгенія Олійник, керівник проекту.

* * *

Метою проекту «Україна в Європі, Європа в Україні:очима молоді», що здійснюється Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, є підвищення рівня обізнаності щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до європейської цивілізації через проведення конкурсу пошукових робіт серед учнівської та студентської молоді.
Розділ: Новини Переглядів: 3169 | Розміщено: 3 січня 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :