Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Громадські організації долучаються до святкування «Днів Європи в Україні»

Громадські організації долучаються до святкування «Днів Європи в Україні»
201304unian.jpg (268.91 Kb)25 квітня у Києві відбулася прес-конференція «Як громадськість відзначатиме «Дні Європи в Україні - 2013», організована Мережею Центрів Європейської Інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Представники громадських організацій, які взяли участь у прес-конференції анонсували заходи у рамках кампанії «Дні Європи в Україні -2013», що відбудуться з 7 по 27 травня у 19 регіонах України. Регіональні анонси заходів будуть розміщені на порталі Мережі ЦЄІУ. Євгенія Олійник, координатор проекту «Дні Європи в Україні -2013» повідомила: «Основний акцент у цьогорічній кампанії щодо відзначення Днів Європи робитиметься на змістовній частині. Поряд із традиційними вже єврокварталами додаються 2 компоненти: показ документальних фільмів з прав людини та проведення веб-конференцій з експертами в галузі європейських стандартів. Важливим є спілкування з людьми, надання інформації для роздумів. Адже приналежність громадян до «європейської сім‘ї» починається із людської свідомості, а не лише територіального розташування держави».
Голова Правління Комітету виборців України Олександр Черненко, зокрема, зазначив: «Дні Європи в Україні, які проходитимуть цього року, мають винятково важливе, навіть символічне значення. Адже сьогодні ми впритул наблизилися до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. І тут особлива відповідальність лягає на експертне середовище та лідерів громадської думки – пояснити співвітчизникам всі переваги європейської перспективи для нашої країни. Сподіваюсь, що в рамках Днів Європи в Україні, це вдасться зробити максимально широко та ефективно».
Генадій Кофман, програмний директор фестивалю документального кіно про права людини «DocuDays» розповів про мету участі фестивалю в відзначенні днів Європи: «Сьогодні точаться дискусії про майбутнє кінофестивалів у добу інтернету. Проте, гадаю, саме наш фестиваль не піде у віртуальний простір, адже для наших глядачів важливе спілкування після перегляду, а режисерам та продюсерам,як і нам – організаторам, треба бачити обличчя, очі людей у залі. Втім, як засвідчує досвід, зараз Docudays UA – це ще й середовище, котре допомагає пробудити в наших співвітчизниках почуття власної гідності надихнути людей на активні дії щодо захисту своїх прав».

Джерело:
Євгенія Олійник
Розділ: Новини Переглядів: 2334 | Розміщено: 30 квітня 2013


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :