Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » Євроінтеграційна діяльність громадського сектору: плани на майбутнє

Євроінтеграційна діяльність громадського сектору: плани на майбутнє
20130615_cei_img_0871.jpg (183.46 Kb)Підведення підсумків кампанії «Дні Європи в Україні - 2013» та планування майбутньої діяльності – основні питання, що стали предметом обговорення членів Мережі Центрів європейської інформації України (МЦЄІУ) 14-15 червня у м.Києві. Під час зустрічі представники Мережі відзначили, що гасло «Я поділяю європейські цінності!» залишається ключовим месіджем заходів до Дня Європи, адже саме популяризація європейських цінностей відзначена як одне з найважливіших завдань у Стратегії розвитку Мережі ЦЄІУ. Помітним є більш критичний погляд ЦЄІ на власну діяльність, зокрема, усвідомлення необхідності проведення до Дня Європи змістовних заходів (а не розважальних), краще розуміння своєї основної функції. Було відзначено, що під час заходів до Днів Європи в окремих випадках бібліотеки як державні установи відчули певний тиск з боку влади щодо обрання тем заходів (це стосувалося показу документального фільму „Відкритий доступ” та обговорення Угоди про Асоціацію як альтернативи Митному Союзу у форматі web-конференції). Виходом з подібної ситуації бачиться пошук партнерів серед регіональних громадських організацій, які є більш незалежними у виборі напрямків діяльності.
Під час обговорення бачення мережевої кампанії «Дні Європи-2014» учасники висловилися з приводу можливості застосувння нових форм та методів привернення уваги до кампанії та її незмінного гасла – «Я поділяю європейські цінності!». Практично кожен з учасників долучився зі своїми пропозиціями щодо створення спільних мережевих продуктів, а саме: циклу відеороликів про європейську та українську реальність та стенду-панно, що відображатиме бачення європейських цінностей мешканцями міст, де працюють Центри європейської інформації. Учасники погодилися, що створення цих візуальних продуктів сприятиме здійсненню Мережею своєї головної місії – формування в Україні суспільства, яке базується на європейських цінностях, та покращить загальний імідж. До наступних Днів Європи вирішено було готуватись якомога раніше, тому вже у вересні Центри розпочнуть спільні дії задля успіху мережевої кампанії. Саме по собі назріло питання щодо проведення Форуму МЦЄІУ, який присутні вирішили присвятити питанню реалізації Стратегії Мережі. Учасникам семінару наразі треба зібратися з думками та не зупинятися на запланованому, аби вдало поєднати напрацьований досвід з новими ідеями та ініціативами.
Серед форм діяльності центрів варто відзначити дискусійні кіносеанси, зустрічі з живими книгами, майстер-класи, навчальні семінари, міні-тренінги, конкурс мультимедійних робіт, святковий ярмарок, бібліо-квест. Усі вони несуть інформаційний, популяризаторський або ж навчальний зміст і націлені на поширення знань про ідею Спільної Європи та ЄС.
Будемо чекати гарних новин з життя Мережі!

Більше інформації про Мережу можна отримати на порталі http://ukrcei.org/.
Контактна особа Євгенія Олійник – моб. 0509091345
***
Проект “Дні Європи в Україні - 2013” Товариства "Український Народний Дім в Чернівцях" та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Проект передбачає проведення Днів Європи у травні 2013 року у регіонах України з фокусуванням на дискусіях про європейські цінності, зокрема, тематиці прав людини та громадянської активності.
Розділ: Новини Переглядів: 1658 | Розміщено: 20 червня 2013


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :