Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ТИЖНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ ПРИЄДНАЛОСЯ 14 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ТИЖНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ ПРИЄДНАЛОСЯ 14 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ
123.gif (179.45 Kb)Протягом грудня 2009р. у 14 регіонах України центри європейської інформації та їх партнери провели Тижні Толерантності з метою поінформувати громадськість про зміст європейської цінності – толерантності та привернути увагу до проблем нетерпимості до різних груп в Україні. В рамках Тижнів Толерантності у Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Кіровограді, Луганську, Миколаєві, Івано-Франківську, Сумах, Рівному, Чернівцях, Черкасах, Харкові, Хмельницькому та Кременчуці під егідою Мережі центрів європейської інформації України відбулися різноманітні заходи на тематику толерантності: мистецькі асорті, тренінги, клуби толерантного кіно, рольові ігри, конференції, творчі вечори та зустрічі,. Також в цих містах відбулися виставки творчих робіт молоді загальноукраїнського конкурсу на тематику толерантності та нагородження переможців. Конкурс творчих робіт на тематику толерантності проводився протягом жовтня-листопада з нагоди відзначення «Європейського року креативності та інновацій» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Бюро інформації Ради Європи в Україні та проектом «Teraz Wrocław». Мета конкурсу - пропагування провідної європейської цінності - толерантності в українському суспільстві засобами мистецтва та креативного підходу. На конкурс було подано більше 200 творчих робіт від школярів, студентів та європейських клубів України, які відобразили своє бачення толерантності через малюнок, аплікацію, глиняні та пластилінові композиції, відеоролики тощо.
З перебігом заходів в рамках регіональних Тижнів Толерантності та роботами переможців конкурсу можна ознайомитися на сайті http://tolerant.org.ua.
Переможці та учасники регіональних конкурсів були нагороджені дипломами, сертифікатами та призами від організаторів, Бюро інформації Ради Європи в Україні і проекту «Teraz Wrocław».

Головний приз для переможців творчого конкурсу серед студентської аудиторії – «Вікенд у Вроцлаві», який забезпечує проект «Teraz Wrocław», здобули:
- Робота№ 76 "Взаєморозуміння" Толочик Ірина, Національний університет "Львівська Політехніка", м. Костопіль, Рівненська область, 17 р.
- Робота№ 85 «Один ... і толерантний» Федорак Галина, Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Івано-Франківська обл., 19 р

Нагорода «Вікенд у Вроцлаві» - поїздка на до Вроцлава (Польща), в рамках якого проект «Teraz Wrocław» забезпечує для 2 осіб-переможців проживання у готелі, харчування, екскурсії по Вроцлаву, відвідання осередків культури, ознайомлення з проектом, зустріч із студентами вроцлавських Вузів. Термін приїзду буде визначено в порозумінні з учасниками поїздки.

Інформацію про заходи в рамках Тижня Толерантності можна отримати у центрах європейської інформації України та на сайті http://tolerant.org.ua.

Контактна особа:
Оксана Бондар
Центр європейської інформації у м. Вінниця
+38-097-3913590
е-пошта: oksana.bondar.v@gmail.com
Розділ: Новини Переглядів: 2194 | Розміщено: 23 грудня 2009


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :