Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Новини » «ДІАЛОГ МІЖ ПОКОЛІННЯМИ» ЧЕРЕЗ ФОТООБ’ЄКТИВ

«ДІАЛОГ МІЖ ПОКОЛІННЯМИ» ЧЕРЕЗ ФОТООБ’ЄКТИВ
20121211contestimg_6896.jpg (304.67 Kb)11 грудня в новому приміщенні Представництва ЄС в Україні відбулася офіційна церемонія нагородження переможців загальноукраїнського конкурсу фотографій «Діалог між поколіннями», що проходив в рамках відзначення Європейського року активності людей похилого віку і солідарності поколінь - 2012.
Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Золтан Салаі, прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давід Стулік, директор Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" Дмитро Шульга та член Ради Мережі центрів європейської інформації України Олег Овчаренко нагородили переможців фотоконкурсу:
20121211contestimg_6899.jpg (308.36 Kb)Чуйко Анастасія, КЗ «СЗШ № 21», 9 клас, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл., категорія «Школярі» - робота №277 «Сонячний ранок»,
Шостко Альона, Харківська державна академія дизайну та мистецтв, 1курс, м. Харків, категорія «Студенти» - робота №258 «В очікуванні діалогу»
Балюк Оксана, ТОВ “Регіна ЛТД”, м. Вінниця, категорія «Дорослі» - робота №292 «Діалог поколінь»,
Уварова Тетяна, керівник міського європейського клубу для старшокласників м. Івано-Франківськ, приз глядацьких симпатій за результатами електронного голосування (830 голосів) - робота №48 «Найдорожчі дідусь і бабуся»

Давід Стулік, який вів церемонію нагородження, сказав: «Важливо, щоб кожна людина робила щось корисне для збереження діалогу поколінь. Наступний 2013 рік – це рік європейського громадянства, тому кожен повинен бути громадянином в своєму локальному середовищі і проявляти свою громадську активність». Золтан Салаі зазначив, що Представництво ЄС і надалі готове підтримувати подібні ініціативи з впровадження європейських цінностей в українському суспільстві.

Про діяльність Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та Мережі центрів європейської інформації в сфері утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні розповів Дмитро Шульга.

На завершення відбулася дискусія на тему єдності поколінь та ролі сім’ї у вихованні молоді. Керівник міського європейського клубу Тетяна Уварова каже: «Наш євроклуб дізнався про фотоконкурс з сайту Мережі євроцентрів і школярі вирішили висловити через фотооб’єктив своє бачення діалогу між поколіннями. Молодь хотіла підкреслити, що з повагою ставиться до старшого покоління. Можу сказати, що діалог залежить від виховання. Чим більше з дитинства виховується повага до родинних і сімейних цінностей, тим сильніше буде діалог поколінь. Хочу сказати, що у нас на Івано-Франківщині достатньо високий рівень поваги до старших. У нас є повага до традицій, родинних свят, старшого покоління. Вважаю, що потрібно частіше зустрічатися молодшим і старшим людям і обговорювати спільні теми. Наш євроклуб активно бере участь у цьому».

Нагадаємо, що фотоконкурс «Діалог між поколіннями» провела Мережа центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (http://irf.ua) та Представництва ЄС в Україні (http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm). Метою фотоконкурсу було привернути увагу громадськості до необхідності комунікації між поколіннями та людських цінностей. На конкурс, що проходив протягом вересня-листопада 2012 р., було подано понад 300 фоторобіт з Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Вінницької, Кіровоградської, Івано-Франківської, Київської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Донецької та Тернопільської областей. Фото відображають важливість діалогу та солідарності поколінь, продовження активної участі людей похилого віку у громадському житті, визнання молоддю досвіду та життєвих досягнень літніх людей. Всі роботи розміщені на Порталі Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org/konkurs).
Кращі фотороботи конкурсу будуть представлені в регіональних центрах європейської інформації України. У грудні фотовиставки пройдуть у м. Вінниця та Дніпропетровськ.

Для довідки:
Європейська Комісія оголосила 2012 рік Європейським роком активності людей похилого віку і солідарності поколінь (European Year of Active Ageing and Solidarity between Generations). В цей рік поширюється інформація про шанси і виклики, пов’язані з довшою тривалістю життя, адже кожен день близько 200 тисяч осіб на планеті долають 60-річний рубіж. У суспільствах, де стрімко зростає кількість людей похилого віку, дуже важливо утримувати солідарність між поколіннями. Уряди європейських країн та інші зацікавлені сторони зосереджують свої зусилля на створенні умов, які сприятимуть діалогу поколінь та активності людей похилого віку.

Контакти:
Оксана Бондар, координатор конкурсу
oksana.bondar.v@gmail.com, http://ukrcei.org, тел. 097-3913590

*******
Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Місія Мережі центрів європейської інформації України - сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях. Портал - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com
Розділ: Новини Переглядів: 4180 | Розміщено: 12 грудня 2012


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :