Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси

Анонси

16 травня 2011

ДВАДЦЯТЬ ГРОМАД УКРАЇНИ СВЯТКУВАТИМУТЬ ДЕНЬ ЄВРОПИ В РАМКАХ КАМПАНІЇ «Я ПОДІЛЯЮ ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ» РАЗОМ З МЕРЕЖЕЮ ЦЕНТРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

rukasmall.jpeg (50.44 Kb)21 і 29 травня на центральних площах і вулицях 20 міст і селищ України відбудуться святкові заходи до Дня Європи під гаслом “Я поділяю європейські цінності”. Заходи проходять за підтримки Мережі центрів європейської інформації України та Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Інформаційним партнером кампанії є Представництво Європейського Союзу в Україні.

До загальноукраїнської кампанії “Я поділяю європейські цінності” долучилися Вінниця, с. Ганнівка Добропільского району Донецької області, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Канів, Кременчук, Кіровоград, Луганськ, Миколаїв, Ровеньки Луганської області, Охтирка Сумської області, Самбір Львівської області, Сімферополь, Суми, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Анонси

12 травня 2011

До Дня Європи молодь у 6 регіонах України дискутуватиме про європейські цінності

mevropasmall.jpg (215.59 Kb)Із нагоди святкування Дня Європи -2011 у містах Львів, Хмельницький, Кіровоград, Чернівці, Вінниця та Черкаси відбудуться театральні постановки та тематичні дискусії з молоддю на тему європейських цінностей в рамках проекту „Молодь – за європейські цінності!” та кампанії „Я поділяю європейські цінності”.
Проект „Молодь – за європейські цінності!” впроваджується громадською організацією „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження”.
Метою проекту є покращення рівня поінформованості старшої шкільної та студентської молоді про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театральні постановки та тематичні дискусії у 6 містах України.

Анонси

11 травня 2011

Міжнародне змагання Europa Secura для старшокласників

es.jpg (11.9 Kb)Шановні старшокласники,

Інститут Європейської Політики EUROPEUM (Чехія) та Донецький Молодіжний Дебатний Центр запрошують Вас до участі у міжнародному конкурсі з питань європейської безпеки, Європейського Союзу та НАТО "EUROPA SECURA". Головний приз - тиждень в Празі!

Конкурс відбуватиметься в два етапи.

Перший етап пройде в Інтернеті і полягатиме у виконанні тесту, який міститиме питання з наступних сфер:
• Роль Європейського Союзу та НАТО у вирішенні конфліктів
• Загальні факти про Європейський Союз – історія, інституції, процес прийняття рішень
• Загальні факти про НАТО - історія, інституції, процес прийняття рішень
• Географічні питання

banneresecura2.gif (27.35 Kb)

Анонси

10 травня 2011

Конкурс на проведення регіональних тренінгів на тему волонтерства в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році

Оголошено конкурс на проведення регіональних тренінгів на тему волонтерства в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”
Про проект:
Проект, в рамках якого проводиться Конкурс, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, до надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично, проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Анонси

31 березня 2011

Ти поділяєш європейські цінності? Приєднуйся!

Мережа центрів європейської інформації України святкуватиме День Європи 21 травня 2011 р. в 20 містах та селищах України, зокрема, Кіровограді, Луганську, Дніпропетровську, Запоріжжі, Вінниці, Сумах, Охтриці, Кременчузі, Самборі, Миколайові, Чернигові, Хмельницькому, Симферополі, Херсоні, Черкасах, Ровеньках, Івано-Франковську, Чернівцях, Каневі та с. Ганнівка Добропільського району Донецької області.

Формат святкування Дня Європи "Я поділяю європейські цінності" розроблено під егідою Мережі центрів європейської інформації України. Більшість заходів пройде з єдиною символікою на центральних площах та в парках цих міст. Запрошуємо слідкувати на анонсами подій на сайті Мережі ЦЄІУ.« назад   1 2 3 ... 8 [9] 10 ... 11 12 13 14  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :