Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси

Анонси

8 червня 2012

Під час ЄВРО 2012 у «Європейському містечку» привертатимуть увагу до європейських цінностей

2011eupicture33_1.jpg (192.39 Kb)11-12 червня 2012р. в рамках «Європейського Містечка» та теми «Ініціатива майбутнього - Молодь» (Арка Дружби Народів, м. Київ) представники Мережі центрів європейської інформації презентуватимуть свою діяльність та проводитимуть заходи, які спрямовані на покращення рівня поінформованості відвідувачів містечка про Європу, зміст європейських цінностей та привернення уваги до них.
Запрошуємо активну молодь, представників громадських організацій, європейських клубів та гостей «Європейського Містечка» долучиться до інтерактивних заходів «Я поділяю європейські цінності!», взяти участь у конкурсах, вікторинах, ознайомитися з малюнками та фотороботами молоді з різних міст України. Усі бажаючі зможуть виразити своє бачення європейських цінностей, до яких належать свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини та людської гідності.

Анонси

5 червня 2012

Оголошено відбір учасників Кременчуцької Літньої екологічної школи-2012

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» та Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні» Запрошують до участі у проекті: "Кременчуцька Літня екологічна школа-2012" (Kremenchuk Ecological Summer School/ KEcSS-2012).
Метою проекту є організація інтерактивної школи для молоді різних населених пунктів України для навчання креативним способам промоції ідеї сталого розвитку і азам екологічної журналістики.
Анкети просимо надсилати в електронному форматі до 22 червня 2012 року.

Анонси

22 травня 2012

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні

titulka_20_years_old.jpg (73.68 Kb)Протягом травня-червня у Львові, Кременчуці, Луганську, Чернівцях, Вінниці, Сумах, Кіровограді, Хмельницькому та Києві відбудуться публічні презентації брошури проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні».
Двадцять ровесників Незалежності з Кам’янця-Подільського, Одеси, Кременчука і Луганщини, що стали героями проекту, розповіли свої життєві історії. Хтось із них вже успішний і самостійний, хтось тільки вчиться відстоювати себе і шукає своє місце під сонцем, когось доля закинула далеко від України, а дехто вже стільки пережив і побачив, що вистарчило б і на сорокарічного. Кожен з них по-різному оцінює можливості реалізації своїх прав у незалежній Україні.
Запрошуємо до участі в презентації, щоб дізнатися більше про те, які нові можливості у сфері прав людини відкрилися перед молоддю зі здобуттям Україною незалежності, над чим нашій державі ще слід добре попрацювати, набратися досвіду на прикладі героїв проекту, як своїми правами користуватися і їх відстоювати.
Слідкуйте за регіональними анонсами на нашому порталі!

Анонси

12 травня 2012

ЧОТИРНАДЦЯТЬ ГРОМАД УКРАЇНИ СВЯТКУВАТИМУТЬ ДЕНЬ ЄВРОПИ ТА ПІЗНАВАТИМУТЬ ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ РАЗОМ З МЕРЕЖЕЮ ЦЕНТРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

rukasmall.jpeg (50.44 Kb)У травні на центральних площах, вулицях та у бібліотеках 14-х міст України Мережа центрів європейської інформації України проведе святкові заходи до Дня Європи. До цьогорічної кампанії “Я поділяю європейські цінності” долучаються міста Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук Полтавської області, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Свердловськ Луганської області, Самбір та м. Новий Розділ Львівської області, Суми, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

Вже вдруге святкування Днів Європи в Україні під егодою Мережі центрів європейської інформації України буде зосереджено на європейських цінностях, до яких належать свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини та людської гідності.

Усі бажаючі зможуть долучиться до цікавих просвітницьких і розважальних заходів, дізнатися багато нової корисної інформації про європейські цінності, Європу, європейські можливості для українців, про своє місто тощо.

Детальніше про заходи до Дня Європи Мережі центрів європейської інформації України можна дізнатися тут >>>

Анонси

22 квітня 2012

«Європейські традиції…» на телеканалі «Рада»

З 24 по 29 квітня 2012 р. парламентський телеканал «Рада» покаже документальний серіал «Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада». Початку його демонстрації присвячувалася передача «Точка зору» на тему «Самоврядування: європейський досвід». Побачити її глядач міг 18 квітня або ж зараз за посиланням >>>

« назад   1 2 3 ... 5 [6] 7 ... 11 12 13 14  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :