Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси

Анонси

14 травня 2013

В рамках відзначення Днів Європи в Україні відбудеться веб-конференція «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями»

15 травня 2013 р. о 15:00 відбудеться веб-конференція «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями».
Основним експертом виступає Сергій Чумак, Полтавський осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союзу організацій інвалідів України.
Через мережу Інтернет приєднуються експерти та громадськість Кіровограду, Сум, Херсону, Хмельницького, Чернівців, Чернігова та Харкова. Інформація про місця проведення веб-конференції у зазначених містах розміщена на регіональних сторінках порталу Мережі центрів європейської інформації України.

Анонси

12 травня 2013

ГОЛОСУЙ ОН-ЛАЙН ЗА ФОТОРОБОТИ КОНКУРСУ «ПРАВА УКРАЇНЦЯ. ЯКІ ВОНИ?»

konkurs.jpg (43. Kb)Запрошуємо Вас до 25 травня 2013 р. голосувати он-лайн за кращі фото роботи конкурсу «Права українця. Які вони?». На конкурс, метою якого є спонукати українців задуматися над своїми правами і користуватися ними і поширити ідею громадянської активності, подано 220 робіт від школярів, студентів та дорослих. Фото відображають дотримання прав людини в повсякденному житті українців.
Наприкінці травня 2013р. переможців фотоконкурсу у різних категоріях буде визначено Експертною комісією, а за результатами електронного голосування буде обрана краща фоторобота – «відзнака глядачів». Переможці будуть нагороджені дипломами та призами від Мережі центрів європейської інформації та Представництва ЄС в Україні. Кращі фотороботи будуть представлені на виставках регіональних центрів європейської інформації.

Анонси

3 квітня 2013

Конкурс на співфінансування ініціатив по святкуванню Дня Європи 2013

Оголошено конкурс співфінансування ініціатив по святкуванню Дня Європи у Вашому місті. Даний конкурс є продовження проекту, який реалізує Український народний дім в Чернівцях. На конкурс можуть подаватися центри європейської інформації України та партнерські громадські організації (перевага надаватиметься організаціям, представники яких взяли участь у методичному семінарі 15-17 березня у м.Чернівцях).
Кінцевий термін подання заявок -10 квітня 2013р.

Анонси

27 березня 2013

ОГОЛОШУЄМО ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ФОТОГРАФІЙ «ПРАВА УКРАЇНЦЯ. ЯКІ ВОНИ?»

Чи обізнані Ви про свої права громадянина України? Можливо, у Вас вже є приклад, як Ви або Ваші знайомі/друзі/колеги реалізували або не реалізували свої права в Україні? Що варто перейняти українцям від громадян ЄС для усвідомлення своїх прав та користування ними? Що необхідно зробити, щоб права людини стали провідною європейською цінністю в українському суспільстві?

Якщо у Вас є відповіді на ці питання і фото, яке стосується дотримання прав людини в повсякденному житті українців, то запрошуємо Вас взяти участь у загальноукраїнському конкурсі фотографій «Права українця. Які вони?».

Мета фотоконкурсу - спонукати українців задуматися над своїми правами і користуватися ними, поширити ідею громадянської активності.

Конкурс проводиться протягом березня-квітня 2013р. Мережею центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні в рамках відзначення Європейського року громадян та Дня Європи 2013.

Анонси

19 березня 2013

20 областей України готуються до відзначення Днів Європи - 2013

У рамках відзначення Днів Європи в Україні у 2013 році для мешканців 20 регіонів України будуть організовані інтерактивні Європейські квартали (18 травня), он-лайн зустрічі з відомими українськими експертами (напередодні 18 травня), демонстрації та обговорення фільмів про права людини (10-20 травня).
Організацію цих заходів спланували учасники Мережі Центрів європейської інформації України під час семінару 15-17 березня 2013 р. у м. Чернівці.
« назад   1 2 3 [4] 5 6 ... 11 12 13 14  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :