Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси

Анонси

23 листопада 2013

Заява представників Мережі ЦЄІУ щодо рішення Уряду України відмовитись від підписання Угоди про асоціацію України з ЄС

euromajdan.jpg (40.12 Kb)ЗАЯВА


Представники Мережі центрів європейської інформації України заявляють про неприпустимість призупинення процесу укладання Угоди про асоціацію з ЄС.

Майбутнє України та її національні інтереси тісно пов’язані з європейським простором. Мережа центрів європейської інформації України, що об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції, вже понад 7 років допомагає формувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях.
На нашу думку, рішення Уряду України відмовитись від підписання Угоди про асоціацію України з ЄС робить величезну прірву на шляху наближення нашої країни до стандартів ЄС. Таке рішення прийнято без консультацій з громадянським суспільством, що є порушенням внутрішніх і міжнародних зобов’язань України. Узгодження змісту Угоди тривало майже 5 років, парафована вона більше року тому. В Уряду було достатньо часу і можливостей, щоб порахувати усі ймовірні наслідки підписання. Тому ухвалене рішення за тиждень до підписання Угоди можна розцінювати виключно як зміну політичного курсу або повною некомпетентністю Уряду в економічній площині.

Ми закликаємо Президента й Уряд України терміново переглянути прийняте рішення й відновити перемовини щодо підписання Угоди.

Закликаємо всіх громадян висловити свою громадянську позицію на мирних акціях на захист європейського майбутнього України!


Представники Мережі центрів європейської інформації України:
1. Оксана Бондар, Вінниця
2. Олег Овчаренко, Кременчук
3. Олег Процак, Львів
4. Володимир Старик, Чернівці
5. Ярослав Філяк,Чернівці
6. Олександра Целіщева, Сімферополь
7. Наталя Датченко, Луганськ
8. Анна Ковбасюк, Суми
Комментарів: 1   » Читати далі »

Анонси

20 серпня 2013

Українців навчать євроінтеграції прямо на вулицях

univ3.jpg (10.55 Kb)з 15 серпня Інститут світової політики за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» відновлює свої поїздки регіонами України, щоб розповісти українцям про головні переваги європейської інтеграції в рамках інформаційної кампанії «Є краща сторона Європи!».

Анонси

27 травня 2013

Підприємцям 4 регіонів України презентують нові можливості бізнесу в Польщі та ЄС

Товариство „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry”, «Lokalne Centra Obsługi Inwestora Eastern Europen Gateway», «Місцеві Центри Обслуговування Інвестора Східно-Європейська Брама» має честь запросити бажаючих на конференції «Співробітництво підприємств в рамках LCOI System. Можливості інвестиції в Польщі і Європейському Союзі», які відбудуться у Львові, Хмельницькому, Вінниці та Києві протягом 10-14 червня 2013р.
lcoi_1.jpg (44.63 Kb)Метою проведення конференцій є:
• презентація Локальних Центрів Обслуговування Інвесторів, які діють в Східній Польщі;
• презентація порталу LCOI.PL, за допомогою якого польські та українські фірми можуть налагодити співпрацю в області інвестицій в усі галузі бізнесу;
• презентація зразкових інвестиційних пропозицій, розміщених на порталі LCOI.PL та представлення можливостей користування сервісом LCOI.PL для українських фірм.

Анонси

16 травня 2013

ЗАХОДИ В РАМКАХ КАМПАНІЇ «ДНІ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ -2013»

У рамках відзначення Днів Європи в Україні у 2013 році для мешканців 19 регіонів України будуть організовані заходи з 7 по 27 травня:
- Євроквартали (інформаційні намети, інтерактивні ігри, виставки, майстер-класи) та концертні програми (18 травня у 18 областях та 24 травня – у АР Крим)
Зазначені та інші заходи відбудуться у наступних регіонах: м. Вінниця, м Дніпропетровськ, м. Донецьк, м. Івано-Франківськ, м. Кіровоград, м. Кременчук, с.Бобриково Антрацитівського району Луганської області, м. Новий Розділ Львівської області, м. Миколаїв, м.Сімферополь, м. Суми, м. Тернопіль, м. Харків, м. Херсон, м. Хмельницький, м. Черкаси, м.Чернівці, м. Чернігів, м.Запоріжжя.

Анонси

14 травня 2013

В рамках відзначення Днів Європи в Україні відбудеться веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу"

22 травня о 15:00 відбудеться веб-конференція «Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС».
Основним експертом виступає Ігор Бураковський, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
Через мережу Інтернет приєднуються експерти та громадськість Миколаєва, Сум, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова та Харкова. Інформація про місця проведення веб-конференції у зазначених містах розміщена на регіональних сторінках порталу Мережі центрів європейської інформації України.
« назад   1 2 [3] 4 5 6 ... 11 12 13 14  далі »

Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :