Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » «Школа волонтерів ЦЄІ»: відкрито реєстрацію учасників

«Школа волонтерів ЦЄІ»: відкрито реєстрацію учасників
Запрошуємо подавати заявки на участь в другому етапі проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Тренінг «Школа волонтерів ЦЄІ» відбудеться 6-8 лютого 2011 року в м. Суми. Організатором тренінгу виступає громадська організація «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження». В програмі тренінгу будуть розглянуті наступні питання:
- Волонтерський менеджмент: хто такий волонтер, місце волонтера в організації, можливі посади та обов’язки для волонтерів, оцінювання волонтерів та волонтерських програм, перспективи волонтерської роботи;
- Навички ефективної комунікації: вирішення конфліктів, активне слухання;
- Робота в команді;
- Основи проектного менеджменту;
- Планування майбутньої діяльності та волонтерських ініціатив для ЦЄІ.
Учасники мають попередньо обговорити в своїх ЦЄІ ідеї ініціатив, пов’язаних з інформуванням про європейську інтеграцію. На основі цих ідей, в рамках тренінгу, учасники розроблять міні-проекти, які будуть впроваджувати у своїх ЦЄІ протягом лютого – червня 2011. На тренінгу учасники дізнаються про можливості дофінансування цих міні-проектів з боку організаторів.
В тренінгу візьмуть участь 20 представників Центрів європейської інформації, залучених до проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Кожен з цих ЦЄІ може делегувати від 1 до 3 учасників. В разі, якщо кількість бажаючих взяти участь у тренінгу буде більшою, ніж кількість наявних місць, відбір буде відбуватись на конкурсній основі. Основні критерії: мотивація та наявність власних ідей щодо заходів та покращення роботи ЦЄІ.
Умови участі у тренінгу: організатори покривають проживання, харчування, необхідні матеріали, а також компенсують вартість проїзду з місця проживання до місця проведення тренінгу та назад за умови наявності оригіналів квитків (автобус або потяг: плацкарт чи купе). Присутність та активна участь в усіх тренінгових днях є обов’язковою.
Місце проведення: м. Суми.
Дати проведення: 6-8 лютого 2011 року.
Тренери: Ярина Боренько та Андрій Донець з тренерської групи «Діалог».
Керівник проекту: Анна Ковбасюк.
Останній термін подачі анкет на участь в тренінгу: 15 січня 2011 року.
Ви можете заповнити он-лайн анкету тут:
https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dEpBSllrLURyWktXczlMcHRzcDAxZ0E6MA#gid=0.

* * * * *
«Центр європейських ініціатив» – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності. Веб-сайт: www.eu.sumy.ua

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Сайт: www.irf.ua.

Розділ: Анонси Переглядів: 2726 | Розміщено: 5 січня 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :