Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»
29 квітня представники різних регіонів України спілкувались про виклики для малих виробників сільгосппродукції в контексті Угоди про Асоціацію. Ініціатором веб-конференції став Чернігівський центр європейської інформації, до якого приєднались ЦЄІ Миколаївської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської та Хмельницької областей. Серед запрошених також були присутні науковці, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, майстри народних промислів та ін.
Присутнім було презентовано доповідь з питань розвитку дрібного підприємництва та кооперації у сільській місцевості, розвитку органічного виробництва, яку висвітлювала Римма Олексенко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації. Обговорили також проблему викликів і загроз для дрібних сільсьгоспвиробників, яку висвітлив Михайло Селінний, завідувач кафедри природокористування та техногенної безпеки Чернігівського державного технологічного університету.
У цьогорічній кампанії «Дні Європи в Україні -2015», яка здійснюється Мережею ЦЄІ візьмуть участь 16 областей України, а саме: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.
Наступна веб-конференція на тему: «Європейська ідентичність України – український культурний простір через призму історії» запланована на 14 травня, початок о 12:00 год. У заході візьмуть участь: Кіровоградський, Миколаївський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький та Чернігівський Центри Європейської Інформації. Усі бажаючи матимуть можливість взяти участь у заході в своєму місті в ЦЄІ та поспілкуватись з представниками інших регіонів.
Поряд із тим, завдяки співпраці з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA мешканці восьми областей (Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської) зможуть переглянути кінострічку Ксенії Джорно «Къырым» (2014). Так, ідея створення першого післяокупаційного фільму «Крим» з’явилася у режисерки після спілкування зі знайомими кримчанами. Живучи в Арабських Еміратах, Ксенія Джорно хотіла розповісти про свою Батьківщину тим, хто її ніколи не бачив.
«Після анексії Криму, у мене не було вибору, ¬ говорить режисерка. ¬ … Не віриться, що репресії такого характеру сьогодні можуть відбуватися в центрі Європи», – додала Ксенія.
Зазначимо, що найбільша кількість заходів в Центрах Європейської Інформації відбудеться 16 травня 2015 р., безпосередньо в День Європи в Україні (серед них інтерактивні заходи, вікторини, паради, інформаційно-просвітницькі заходи та обговорення аналітичного характеру). Об’єднувати всі регіони 16 травня буде флешмоб, про який можна буде дізнатися лише в день заходу.
Крім Мережевих заходів, кожен ЦЄІ організовує ряд своїх ініціатив. Наприклад, Херсонський ЦЄІ організовує фотовиставку «Волонтер. За кадром». В Чернівецькому ЦЄІ відбудеться Ніч Європи, а не День Європи, оскільки серію заходів перенесено на вечір та ніч 16 травня 2015 р. А у Вінниці в День Європи працюватиме європейське містечко «PL+EU=EU», заходи якого будуть спрямовані на покращення рівня поінформованості вінничан про Європу, ЄС та Польщу, зокрема.

Детальніше про заходи центрів можна дізнатися на регіональних сторінках Порталу Мережі http://ukrcei.org/ та у регіональних координаторів:

Вінницька обл.. - oksana.bondar.v@gmail.com,
Волинська обл. - julia_mol4anova@mail.ru,
Дніпропетровська обл. - gord-natasha@yandex.ru,
Запорізька обл. - lib@znu.edu.ua,
Івано-Франківська обл. - libifua@gmail.com,
Кіровоградська обл. - rhall@library.kr.ua,
Львівська обл. - grutet@gmail.com,
Миколаївська обл. - larisa_sidorenko@mail.ru,
Полтавська обл. - Oleh.ovcharenko@gmail.com,
Рівненська обл. - natasha_korn@ukr.net,
Тернопільська обл. - eurocenter@library.te.ua,
Херсонська обл. - oreh62@list.ru,
Хмельницька обл. - merac76@mail.ru,
Черкаська обл. - G_olena@mail.ru,
Чернівецька обл. - Jane_ol@ukr.net,
Чернігівська обл. - shumtu@mail.ru.

Розділ: Анонси Переглядів: 4078 | Розміщено: 3 травня 2015


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :