Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » Мережа ЦЄІУ отримає власну стратегію розвитку

Мережа ЦЄІУ отримає власну стратегію розвитку
20110722kremenchuk_img_0082.jpg (84.35 Kb)Рада Мережі центрів європейської інформації України з червня 2011 р. ініціювала та бере активну участь в розробці стратегії розвитку Мережі ЦІЄУ. Актуальність стратегічного планування обумовлена пошуком нових сбалансованих рішень для сталого розвитку Мережі центрів европейської інформації. Очікується, що вже в грудні 2011 року 16 центрів, об’єднані однією ідеює та методикою роботи, отримають оновлене бачення власної мережевої діяльності для успішного виконання завдань Центрів європейської інформації різних регіонів України.

Процес розробки стратегії передбачає декілька етапів. Одним із них є проведення базового дослідження щодо поточної діяльності Мережі ЦЄІУ, яке має дати відповіді на такі питання як «Де ми знаходимось зараз?», «Куди ми хочемо йти?» «Які наші сильні та слабкі сторони?» «Які наші перспективи?»

20110721cherkasyswot_img_0037.jpg (115.45 Kb)Саме відповіді на ці питання були отримані підчас проведення фокус-груп за методикою SWOT-аналіз, що пройшли в мм. Вінниця, Дніпропетрівськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Львів, Миколаїв, Рівне, Сімферопіль, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. Участь у робочих засіданнях взяли представники органів місцевої влади, керівники євроклубів, волонтери, громадські діячі та викладачі, студентський актив. Підчас засідань всі учасники обговорювали бачення Мережі центрів європейської інформації через п’ять років, висловлювали власне думки щодо сильних та слабків сторін кожного окремого центра, що діє в одному із обласних центрів України. Абсолютна більшість присутніх наголосила, що центри європейської інформації мають продовжувати свою інформаційно-ресурсну діяльність, але мають шукати нові цікаві форми донесення корисної інформації щодо євроінтеграційної проблематики.

Цю ж думку підтвердили і директори обласних наукових бібліотек, які взяли участь в опитуванні, що також є складовою частиною базового дослідження. Вельмишановні колеги одностайно зійшлись у думці, що центри європейської інформації мають продовжувати свою діяльність на базі бібліотек, маєть бути активними та оперативно реагувати на сучасні інформаційні виклики. А стратегія власного розвитку має допомогти центрам відповідати запитам сучасного інформаційного європейського простору.

Наразі процес проведення базового дослідження щодо діяльності Мережі ЦЄІУ триває, проводиться анкетування існуючих та потенційних клієнтів центрів європейської інформації, робляться висновки. Остаточні результати дослідження будуть представлені членам Мережі на Форумі, що відбудеться в листопаді 2011 року в м. Кам’янець- Подільський.

Наступним суттєвим кроком стане розробка основних елементів стратегії розвитку за участі представників всіх членів Мережі ЦЄІУ, що також відбудеться підчас Форуму.
Отже, саме цікаве ще попереду!

Для довідки:

Стратегія Мережі центрі європейської інформації України розробляється в рамках проекту «Розробка стратегії Мережі ЦЄІУ», що адмініструється Агенством стійкого розвитку Луганського регіону за експертної та фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»


Розділ: Анонси Переглядів: 3841 | Розміщено: 20 вересня 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :