Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » Конкурс «Ген рівності» продовжено!

Конкурс «Ген рівності» продовжено!
Конкурс «Ген рівності» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу з метою привернути увагу молоді до гендерних питань. До участі запрошуються молоді люди віком 18-35 років. Основні теми конкурсу: рівні права й можливості жінок і чоловіків та попередження насильства в сім’ях. Щоб стати учасником, необхідно надіслати заявку і відеоролик тривалістю до 5 хвилин. Відео може бути знято на будь-який пристрій, що здійснює запис – відеокамеру, фотоапарат чи мобільний телефон. Ознайомитися з Положенням про конкурс та завантажити форму заявки можна на сайті www.undp.org.ua.
Нові дати конкурсу:
• Прийом відеороликів – до 20 жовтня 2011 року;
• GenderFilmFest – Фестиваль короткометражних фільмів: 28 жовтня 2011 року.
Як відомо, натхнення приходить в останню мить, а отже для тих, хто ще не встиг подати відео на конкурс короткометражних фільмів «Ген рівності», організатори вирішили створити додаткову можливість - роботи можна надсилати до 20 жовтня!

Протягом конкурсного періоду від учасників було отримано чимало цікавих робіт, які вже зараз можна переглянути на каналі GenderTube - http://www.youtube.com/user/GenderTube.

Переможців конкурсу визначатиме журі, до складу якого ввійшли: режисери Віктор Придувалов та Марина Врода, відомі діячі мистецтва Євгенія Гапчинська та Павло Гудімов, спортсмен Денис Силантьєв, співачка Джамала та інші видатні особистості. На переможців чекають цінні призи. Автори найкращих фільмів конкурсу отримають запрошення відвідати фестиваль у Києві - організатори забезпечать проїзд та проживання.

В рамках жовтневого заходу GenderFilmFest відбудеться ряд цікавих тематичних заходів, зокрема, виставка за конкурсом гендерної карикатури «Ґендерний стереотип – карикатура дійсності». Тож, якщо хтось не наважується висловитися мовою кіно, може зробити це на папері. Детальніше про конкурси гендерних фільмів та карикатур на сторінці - facebook.com/UNDPUkraine.

Адреса оргкомітету: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 20, оф. 701, «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні».

Справка про Конкурс короткометражних фільмів «Ген рівності»:
Конкурс короткометражних фільмів на гендерну тематику «Ген рівності» ініційовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Виконавець - проект «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні». Мета конкурсу – привернути увагу молодих людей до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків в різних аспектах суспільного, і зокрема сімейного життя. Конкурс триває на території України з 1 червня до 20 жовтня 2011 року і включає фестиваль короткометражних фільмів GenderFilmFest, що відбудеться в місті Києві 28 жовтня 2011 року. Партнери конкурсу: PR-агенція CLEVER Group, Комсомольська Правда, КіноДайджест, Обозреватель, CinemaHall, AIESEC, ГУРТ, Unistudy, StudNews, openstudy.org.ua, Баркемп движение.UA, www.univerlife.com.
Розділ: Анонси Переглядів: 1799 | Розміщено: 7 жовтня 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :