Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію»

Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію»
Запрошуємо представників центрів європейської інформації та організацій, які активно працюють з молодіжною аудиторією, обмінятися напрацюваннями та поділитися досвідом проведення інноваційних інформаційних заходів з питань європейської інтеграції. Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію», що відбудеться 9-10 квітня 2010 року в місті Суми, є підсумковим заходом за проектом, який реалізується ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
В програмі конференції:
- презентація ініціатив учасників тренінгу «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію», що відбувся в січні 2010 року;
- обмін успішними практиками, презентація нових форм роботи;
- зустріч з експертами з даної тематики;
- участь в тематичних майстернях;
- обговорення та вироблення рекомендацій щодо стандартів роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію.
До участі в конференції запрошуємо:
- представників мережі центрів європейської інформації;
- представників громадських організацій, чия діяльність безпосередньо пов’язана з інформуванням молоді про європейську інтеграцію;
- представників інших організацій та навчальних закладів, які мають успішний досвід, дотичний до теми конференції, та хотіли б ним поділитися.
Участь у конференції, включаючи проживання і харчування є безоплатною. Організатори також компенсують дорожні витрати учасникам за наявності оригіналів проїзних документів.
Для того, щоб взяти участь, будь ласка, заповніть аплікаційну форму і надішліть її до 1 квітня на електронну адресу info@eu.sumy.ua. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі. Запрошені учасники будуть повідомлені про участь у конференції не пізніше 3 квітня 2010 року.

* * * * *
«Центр європейських ініціатив» – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності. Веб-сайт: www.eu.sumy.ua

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.
Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Сайт: www.irf.ua.
Розділ: Анонси Переглядів: 2271 | Розміщено: 31 березня 2010


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :