Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » Форум Мережі центрів європейської інформації України: оголошення про набір учасників

Форум Мережі центрів європейської інформації України: оголошення про набір учасників
Запрошуємо представників Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій взяти участь у цьогорічному Форуму Мережі ЦЄІУ, який відбудеться 5-8 серпня 2014 року в Києві (етно-комплекс «Українське село»). В програмі Форуму – оцінка виконання стратегії Мережі, визначення контексту подальшої діяльності, налагодження співпраці з новими партнерами та розробка мережевих проектів. Прийом заявок на участь у Форумі здійснюється до 23 липня включно. Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції. Основними принципами діяльності Мережі ЦЄІУ є добровільність, відкритість, колегіальність та рівноправність її членів. Місія Мережі центрів європейської інформації України – сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях (детальніше: http://ukrcei.org/).
Події, що відбуваються останнім часом в Україні, змушують переглянути попередню діяльність Мережі центрів європейської інформації України відповідно до актуальних соціально-політичних викликів. Крім того, останній Форум Мережі ЦЄІУ відбувся два роки тому у 2012 році, а отже, виникла необхідність актуалізувати ситуацію, що склалась всередині Мережі.

Форум відбудеться за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Організатори Форуму – СМГО «Центр європейських ініціатив».
Планується, що участь у Форумі візьмуть по 1-2 представники від ЦЄІ-членів Мережі, що подадуть заявки на участь у Форумі, а також представники партнерських організацій, які мають досвід співпраці з Мережею або окремими регіональними ЦЄІ.
Кожен ЦЄІ або партнерська організація можуть номінувати 1-2 осіб на участь у Форумі. Відбір учасників Форуму буде відбуватись на конкурсній основі членами Ради Мережі ЦЄІ.
Обов'язковою вимогою до всіх учасників є їхня безпосередня активна участь у діяльності ЦЄІ (організація заходів, координація роботи, консультативна допомога) на постійній основі. Просимо з усією відповідальністю поставитися до відбору кандидатів, адже кожен учасник Форуму має стати причетним до прийняття рішень стосовно вибору стратегічних напрямків розвитку Мережі та способів їх практичного втілення.
Дати проведення: 5 по 8 серпня 2014 року (заїзд учасників – 5 серпня до обіду; від’їзд – 8 серпня після обіду).
Місце проведення: Етнографічний комплекс «Українське село», etno-selo.com.ua (поблизу м. Київ).
Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду до м. Києва та назад (за умови наявності оригіналів квитків).

Як подати заявку: ЦЄІ або партнерські організації, що бажають взяти участь у Форумі, мають заповнити анкету (заповнюється одна анкета від ЦЄІ або організації, в якій вказуються дані про одного або двох кандидатів, в залежності від того, скільки осіб ви делегуєте). Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу info@eu.sumy.ua до 23 липня 2014 року включно.
ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ


За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.
Розділ: Анонси Переглядів: 3173 | Розміщено: 16 липня 2014


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :