Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » Фільми європейських режисерів – до «Днів Європи в Україні»

Фільми європейських режисерів – до «Днів Європи в Україні»
safe_image.jpg (12.31 Kb)Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Центри європейської інформації запрошують переглянути документальні стрічки Docudays UA в рамках проекту «Дні Європи в Україні -2014. Діалоги про цінності». Покази тривають з 22 квітня до 23 травня у 13 областях України на базі, бібліотек, ВНЗ та громадських організацій.
Вхід на всі покази – вільний.
У програмі - фільми «Виховання Уляни», «Путінські ігри», «Іграшки», «Дивне кіно» та короткометражні фільми «Вегас», «Содік», «Йоанна». Детальніше про фільми дізнайтесь на сторінці фестивалю – http://www.docudays.org.ua/2014/program/konkurs2014/. Покази пройдуть як у обласних центрах, так і в маленьких селах. Зокрема, переглянути фільми зможуть глядачі у Хмельницькій, Кіровоградській, Чернігівській, Чернівецькій, Миколаївській, Вінницькій, Полтавській, Київській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Волинській, Дніпропетровській областях. Після перегляду фільмів відбудуться традиційні обговорення з експертами.
Проект «Дні Європи в Україні-2014. Діалоги про цінності» має на меті привернути увагу громадян до європейських цінностей та стандартів. Організатори прагнуть популяризувати суспільний запит на європейський вибір через кампанію «Я поділяю європейські цінності!». Кампанія залучає до діалогу та партнерства з Мережею ЦЄІ України активістів у районних центрах, експертів, вчених, режисерів, письменників.

«Дивне кіно» (2013 р., тривалість – 54 хв., режисер - Бриґіда Фроштеґа-Кмєчік, виробництво – Польща). Історія про людей із фізичними вадами, їхню чутливість, пошук власної ролі в житті й підлаштовування під чужі ролі. Натхненням для цієї роботи стали творчі майстерні з «фільмотерапії» для людей з особливими потребами, які проводив Кіноклуб у Ґлівіце.

«Путінські ігри» (2013 р., країна - Німеччина, Ізраїль, Австрія, тривалість: 90 хв., режисер - Алєксандр Ґєнтєлєв). Вперше за всю історію Зимових Олімпійських ігор змагання проводять на субтропічному курорті. «Сочі 2014» за витратами на підготовку – найдорожча Зимова Олімпіада, яка б’є всі рекорди за масштабами корупції та манії величі.

«Виховання Ульяни» (2011 р., країна – Чехія, тривалість – 52 хв., режисер - Алєксандр Ґорєлік). Перед цією унікальною 9-річною особистістю безсилі всі педагогічні закони. Хороші діти старанно працюють і моляться, граються разом. Погана Ульяна не молиться і проводить час наодинці з собою. ЇЇ мама наркоманка, а бабуся – алкоголічка. Тому cестри з Общини нових святомучеників, де виховують Уляну, вважають її генетично зіпсованою.

«Іграшки» (2012 р., країна – Литва, тривалість – 58 хв., режиссер - Ліна Лужите). Білоруське містечко Жлобин через 21 рік після розпаду Радянського Союзу. Більшість місцевих мешканців виживають виключно завдяки виготовленню м’яких іграшок. Єдині покупці цих іграшок – пасажири поїздів, що проїжджають через місто. Проте закон забороняє навіть наближатися до поїзда з іграшкою в руках.

«Йоанна» (2013 р., країна – Польща, тривалість – 45 хв., режисер - Анета Копач). Через записи в блозі Йоанна стала для багатьох читачів втіленням життя, сповненого радості. В дописах вона детально й чесно розповідає про свій побут; у неї прості цілі, як-от: організувати для родини подорож до озер, в її планах на найближчий час – побачити, як син уперше їде на велосипеді без допоміжних коліщаток. Йоанна починає вести онлайн-щоденник, коли дізнається, що хвора на рак і жити залишилося три місяці.

«Содік» (2013 р., країна – Великобританія, тривалість – 44 хв., режисер - Адейємі Майкл). Содік мріяв вступити до університету 2008 року й стати лікарем. І от минає п’ять років, і його вже судять за вбивство. Режисер Адейємі – близький друг Содіка, колись разом вони заснували футбольну команду в своєму мікрорайоні. 2008 року він вирішив створити фільм про Содікові сподівання вивчитись на лікаря, а не опинитися у тюрмі, як він тоді казав.

«Вегас» (2013 р., країна – Великобританія, тривалість – 24 хв., режисер - Лукаш Конопа). Посеред пустелі Невада розташована світова столиця розваг. На піку економічної кризи троє мешканців Лас-Вегаса борються за здійснення своєї американської мрії. Цей фільм – незвичний портрет міста – розкриває сюрреалістичну, трагікомічну дійсність, приховану за неоновим сяйвом. Дійсність, яку ніколи не побачать туристи.

Локації показів та контакти шукайте в ДОДАТКУ.
Для отримання детальнішої інформації звертайтесь: Олійник Євгенія (0509091345), Альона Глазкова (0501449467)
До зустрічі у кіно!

***
Організатор проекту «Дні Європи – 2014. Діалоги про цінності» - Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Партнерами проекту виступають Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, що проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю. Фестиваль – неполітичний та некомерційний. Організатори Docudays UA: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь», Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я, Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв. Більше на www.docudays.org.ua
Розділ: Анонси Переглядів: 3088 | Розміщено: 30 квітня 2014


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :