Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » До Дня Європи молодь у 6 регіонах України дискутуватиме про європейські цінності

До Дня Європи молодь у 6 регіонах України дискутуватиме про європейські цінності
mevropasmall.jpg (215.59 Kb)Із нагоди святкування Дня Європи -2011 у містах Львів, Хмельницький, Кіровоград, Чернівці, Вінниця та Черкаси відбудуться театральні постановки та тематичні дискусії з молоддю на тему європейських цінностей в рамках проекту „Молодь – за європейські цінності!” та кампанії „Я поділяю європейські цінності”.
Проект „Молодь – за європейські цінності!” впроваджується громадською організацією „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження”.
Метою проекту є покращення рівня поінформованості старшої шкільної та студентської молоді про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театральні постановки та тематичні дискусії у 6 містах України. Концепція святкування Дня Європи в Україні у форматі „Я поділяю європейські цінності” була розроблена представниками Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.

Вистави відбудуться у м. Львів (16.05), Хмельницький (17.05), Кіровоград (18.05), Чернівці (19.05), Вінниця (20.05) та Черкаси (24.05). Молоді люди переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.
Деталі на http://ukrcei.org.

Партнери проекту:
• Центри європейської інформації у м. Хмельницький, Львів, Черкаси, Кіровоград, Чернівці та Вінниця;
• Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова;
• Управління культури та туризму Вінницької обласної державної адміністрації;
• Вінницька обласна універсальна бібліотека ім. К.А. Тімірязєва;
• Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької обласної державної адміністрації.

Контакти:
Оксана Бондар, координатор проекту
oksana.bondar.v@gmail.com, http://vn.ukrcei.org , тел. 097-3913590

***************************************************************************************
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 15 центрів, які створені протягом 2005-2008р. за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співправці з громадськими організаціями. Такі центри забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Сайт: www.irf.ua.

„Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” – громадська організація, метою якої є сприяння підвищенню рівня поінформованості громадськості з різних аспектів соціального, культурного, освітньо-наукового, суспільно-політичного життя та сприяння активізації громадянського суспільства. Одними з основних напрямків діяльності організації є інформаційно-просвітницька діяльність в сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. e-mail: kreativ.vinnitsa@gmail.com.

Народний театр-студія “Сьоме небо” медико-психологічного факультету ВНМУ ім. М. Пирогова – театр-студію засновано у 2005р. У 2010р. театру-студії було присвоєно звання народного.
Розділ: Анонси Переглядів: 2394 | Розміщено: 12 травня 2011


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :