Головна Про Мережу Анонси Новини Галереї Партнери Каталог Контакти

Головна » Анонси » 28 жовтня 2010 р. Мережа центрів європейської інформації проводить веб-конференцію для шкільної та студентської молоді на тему «Я – українець. Я – європеєць?»

28 жовтня 2010 р. Мережа центрів європейської інформації проводить веб-конференцію для шкільної та студентської молоді на тему «Я – українець. Я – європеєць?»
Ініціатором заходу виступив Луганський Центр європейської інформації при підтримці Агентства стійкого розвитку Луганського регіону та Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім..М.Горького. У веб-конференції приймуть участь навчальні заклади, Центри європейської інформації та євроклуби з мм. Харків, Кіровоград, Кременчук, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Миколаїв, а також українські студенти, що навчаються у ВНЗ м. Вроцлав, Польща. Участь останніх стала можливою завдяки адміністрації проекту «Teraz Wrocław». Конференція проходитиме в режимі відео-з’єднань, під час яких учасники матимуть можливість поспілкуватися з однолітками з різних міст України, а також довідатися більше про життя українських студентів, що навчаються у польських ВНЗ з перших вуст. Веб-конференція стане чудовою нагодою для молоді виступити перед аудіторією, подискутувати, та вдосконалити вміння висловлювати власну думку та відстоювати свою точку зору.

Серед питань, що будуть обговорюватися є такі:

1. Чи вважаєте Ви Україну європейською державою (географічно в Європі, але не в ЄС)? Чому так/ні?

2. Як ви думаєте, які зміни та в яких сферах необхідні Україні щоб досягти рівня життя європейських країн?

3. Чи вважаєте Ви місто, у якому Ви живете, європейським? Чому так/ні?

В Луганську партнерами заходу виступили кафедра романо-германської філології та Центр Міжнародного співробітництва ЛНУ імені Т.Шевченка.

Веб-конференція проходитиме у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, за адресою Луганськ, вул. Оборонна 2, І корпус, 3 поверх, аудиторія 1-328.

Початок конференції о 14 годині.

Контакти:
Наталія Датченко,
Надія Соколова
datchenko@gmail.com

***

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об'єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.Проект «Teraz Wrocław» - це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Сайт: www.study-in-wroclaw.pl
Розділ: Анонси Переглядів: 1641 | Розміщено: 27 жовтня 2010


Останні публікації

17.10.16

Демократичні механізми взаємодії місцевої влади і громадськості: досвід Європи, США та України

27.05.16

Польські експерти готові допомогти українським колегам у реалізації інфраструктурних проектів

27.05.16

Представники Латвії та Польщі розповіли про виклики для дрібних сільгоспвиробників в країнах ЄС

27.05.16

Конкурс карикатур торкнувся тем корупції, децентралізації, нової поліції

18.05.16

Бібліотеки в умовах децентралізації: виклики та перспективи

22.04.16

Спланована Кампанія відзначення Днів Європи в Україні -2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

24.03.16

Проведено засідання Ради Мережі Центрів європейської інформації

27.05.15

Підсумки Кампанії «Дні Європи в Україні – 2015»

03.05.15

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

29.04.15

"Важливо не якою мовою говорить людина, а які в неї цінності"

Радимо прочитати

За підтримки:
Copyright © 2010 Мережа центрів європейської інформації України
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :